IX Studenckie Ogólnopolskie Forum Radiologiczne

29.04.2023

To już IX edycja tego wydarzenia, unikalnego i największego w skali kraju, które zrzesza tak wielu studentów-pasjonatów radiologii na wykładach wybitnych prelegentów z całego kraju.

Studenckie Ogólnopolskie Forum Radiologiczne jest konferencją unikatową na skalę kraju, która już po raz dziewiąty ma na celu umożliwić młodym naukowcom ze środowisk radiologicznych przedstawienie swoich pierwszych prac naukowych, wymianę doświadczeń, a także ma ułatwić współpracę między specjalistami z całej Polski i usprawnić tworzenie między ośrodkowych badań z dziedziny radiologii.

Tegoroczna edycja, której motywem przewodnim jest interdyscyplinarność radiologii będzie interesującym wydarzeniem dla wszystkich klinicystów i studentów kierunku lekarskiego, m. in. ze względu na planowany panel, gdzie wybitni klinicyści zaprezentują prelekcję z pogranicza radiologii i swoich specjalności.

IX SOFoR odbędzie się 29 kwietnia 2023 r. w Warszawie, w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2a.

Szczegóły dotyczące zapisów w linku poniżej :

https://forumradiologiczne.wixsite.com/sofor

Serdecznie Was zapraszamy!


Follow Us

hello@radiopeiron.com