Trochę historii z zaplecza...

Hej tu zespół Radiopeiron!

Chciałybyśmy powitać Cię w naszym świecie i opowiedzieć trochę o tym projekcie, który tworzymy, inwestując całą swoją miłość i pasję.

Radiopeiron to zespół trzech pasjonatek ciekawych i intrygująchcy historii o rozwoju tej przeszłej jak i współczesnej radiologii. Jesteśmy osobami, które nie tylko mają ogromną pasje lecz również edukacji i doświadczenie zawodowe jako elektroradiolg. W naszym zespole są osoby odpowiedzialne za stworzenie takich projektów jak konferencja ,,Młoda Elektroradiologia'' na Uniwersytecie Rzeszowski, SOFOR na WUM czy wiele innych krajowych i międzynarodowych konferencji edukacyjnych. Wszytko z powodu pasji do wiedzy...

Jest to niezależny projekt, który rozpoczął się w 2019r. od pomysłu stworzenia miejsca, w którym będziemy mogły dzieli się naszą niezmierzoną ciekawością do świata obrazowanie ludzkiego ciała pod każdą postacią. Obecnie jest to miejsce, które każdego dnia się rozwija i daje Ci możliwość zasięgnięcia wiedzy na różnych przestrzeniach.

Radiopeiron jest dla nas osobisty projektem, a każdy najmniejszy szczegół świadczy o pasji, kreatywności, trosce i osobistym kontakcie, który w niego włożyłyśmy.

Cieszymy się, że nasza prace mają tak wielki odbiór ! To niesamowite, jak etos stojący za tym projektem może zainspirować tak wspaniałą i różnorodną społeczność!

A kto wie – może pewnego dnia Ty też będziesz chciał stać się częścią tej społeczności?

Współpraca z Radiopeironem

Jeśli masz ciekawy pomysł, którym chciałbyś się podzielić, organizujesz wydarzenie związane a radiologią lub produkt, który może zaciekawić naszych czytelników to śmiało napisz do nas na hello@radiopeiron.com !

Zapisz się do Radiopeironowego Newslettera!

* pole wymagane

Follow Us

hello@radiopeiron.com