iSono Health ultrasonograficzy system badania piersi

Firma iSono Health otrzymała zgodę od amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) na  stosowanie przenośnego systemu USG, specjalnie zaprojektowanego do spersonalizowanego obrazowania piersi. Mówi się, że jest pierwszym na świecie kompaktowym, zautomatyzowanym, noszonym na ciele USG piersi 3D, ATUSA System wyposażony jest w intuicyjne oprogramowanie do automatycznego pozyskiwania i analizy obrazów. Akcesorium do noszenia i intuicyjny interfejs użytkownika ATUSA zapewniają łatwe, szybkie i wygodne pozyskiwanie obrazów.

Współzałożycielka i dyrektor generalna iSono Health, Maryam Ziaei, powiedziała: „Rak piersi jest główną przyczyną zgonów z powodu raka wśród kobiet na całym świecie, a u jednej na osiem kobiet zostanie zdiagnozowany w ciągu życia”. „Założyliśmy iSono Health z wizją umożliwienia wcześniejszej diagnozy i leczenia raka piersi w celu ratowania życia kobiet, a wydane pozwolenie przez FDA jest ważnym krokiem w realizacji tej wizji”. Opatentowana technologia ATUSA została zaprojektowana w celu zapewnienia dokładności, lepszej wydajności i komfortu pacjentów.

Dodatkowo pacjentki i lekarze mają dostęp do obrazowania ultrasonograficznego piersi 3D w punkcie podstawowej opieki. ATUSA automatycznie skanuje całą objętość piersi, zapewnia wizualizację 3D tkanki w zaledwie dwie minuty i nie wymaga przeszkolonego operatora USG.

https://www.medicaldevice-network.com/news/isono-health-us-fda-breast-imaging-system/


Follow Us

hello@radiopeiron.com