BlueSeal – jako najlepsze nowe rozwiązanie technologicznie w konkursie radiologicznym.

Czas ogłoszenia nagród artystycznych takich jak Oskary, Grammy czy Fryderyki już za nami. Teraz czas na coś ze świata technologii medycznej.

Słyszeliście o gali MedTech Breakthrough Awards?

Jej celem jest uhonorowanie innowacyjności, ciężkiej pracy i sukcesu w szeregu kategorii technologii medycznych. Tegoroczny program przyciągnął ponad 4000 nominacji z ponad 17 różnych krajów z całego świata.

W tym roku w kategorii „Najlepsze nowe rozwiązanie technologiczne dla radiologii” BlueSeal firmy Philips nie miał sobie równych. BlueSeal Magnet to pierwszy i jedyny w branży w pełni uszczelniony magnes 1,5 T, który wymaga jedynie 0,5% helu potrzebnego przez cały okres eksploatacji standardowych magnesów do systemów MR. Ten przełomowy projekt odpowiada na pilną potrzebę zmniejszenia zużycia helu, którego zasoby są ograniczone. Po raz pierwszy został zaprezentowany światu jako część Philips MR – Ingenia Ambition, a teraz został rozszerzony o najnowszy skaner MR 5300, który oferuje działanie aparatu MR bez helu bez kompromisów w zakresie pewności diagnostycznej oraz lepszego doświadczenia pacjenta i personelu. BlueSeal to jedna z szeregu wiodących technologii i innowacji medycznych firmy Philips, które mają na celu zmniejszenie zależności szpitali od zasobów naturalnych i zużycia energii oraz pomóc w osiągnięciu ich celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Jak myślicie kiedy taki rezonans stanie po raz pierwszy w Polskiej pracowni?


Follow Us

hello@radiopeiron.com